Europejski Tydzień Autyzmu

22/11/16

W dniach 1-7 grudnia 2016 odbywa się Europejski Tydzień Autyzmu. W związku z tym w Centrum Diagnozy i Terapii Sintonia będzie możliwość skorzystania z 10% rabatu na diagnozę w kierunku autyzmu i zespołu Aspergera.

Kształcimy się!

14/10/16

Z przyjemnością informujemy, że nasz zespół odbył kolejny staż, tym razem w Centrum Terapii Behawioralnej w Gliwicach u p.Beaty Ignaczewskiej. Jesteśmy pełne inspiracji do dalszej pracy terapeutycznej!

Sintonia na Facebook'u

02/09/16

Z przyjemnością informujemy, że nasza firma zaistniała na fb. Można nas znaleźć pod adresem www.facebook.com/CentrumSintonia. Zapraszamy do śledzenia aktualności na naszym profilu :-)

NOWOŚĆ!!!!!

01/09/16

„SILO” – innowacyjne podejście do terapii logopedycznej. Proponujemy Państwa dziecku połączenie logopedii z integracją sensoryczną. Stworzony przez nas autorski program „SILO” bazuje na stymulacji przedsionkowo-słuchowej. Na zajęciach, dostarczając dziecku wrażeń ruchowych jednocześnie intensywnie pracujemy nad prawidłowym rozwojem mowy. Na efektywność tej terapii wpływa dodatkowo jej atrakcyjność, uzyskiwana poprzez ograniczenie ilości żmudnych ćwiczeń stolikowych a zastąpienie ich ćwiczeniami na sprzęcie wykorzystywanym do terapii integracji sensorycznej.

©Copyright by Centrum Psychologiczno-Logopedyczne "Sintonia" 2010-2021

Projekt i wykonanie: Magic Wand Studio